Τα είπε όλα με λίγες λέξεις ο Κώστας Κετσετζόγλου για το Παναιτωλικός-ΑΕΚ!

«Οδυνηρή ήττα για την ΑΕΚ. Δεν της δόθηκε πέναλτι, αλλά αυτά τα ματς πρέπει να τα παίρνεις» τόνισε

Το σχόλιό του μετά την ήττα της ΑΕΚ από τον Παναιτωλικό με σκορ 1-0 μετέφερε στον αέρα του ΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Κετσετζόγλου.

«Όπως και πέρυσι η ΑΕΚ φεύγει με πολύ κακό αποτέλεσμα από το Αγρίνιο. Έκανε καλό πρώτο ημίχρονο, έψαξε το γκολ με αρκετούς τρόπους και δημιούργησε ευκαιρίες. Υπάρχει μία κοβική φάση, η ανατροπή του Περέιρα από τον τερματοφύλακα, δεν δόθηκε πέναλτι αλλά είναι ξεκάθαρο ότι ο Τσάβες με το γόνατο ρίχνει κάτω τον Περέιρα.

Όταν είσαι ομάδα πρωταθλητισμού, ωστόσο, πρέπει να βρίσκεις ένα γκολ και πρέπει να παίρνεις αυτά τα παιχνίδια. Στο δεύτερο ημίχρονο, η προσωρινή απουσία του Βίντα έπαιξε καθοριστικό ρόλο για να μπει το γκολ.

Ο Παναιτωλικός έπαιξε καθαρά, έπαιξε αυτό που μπορούσε, στάθηκε και λίγο τυχερός και πήρε τη νίκη. Όπως και να 'χει, η ΑΕΚ υπέστη οδυνηρή ήττα», είπε μεταξύ άλλων.